*KP 2012-2013*

SK Benešov B - FK Neratovice-Byškovice    2:2 (0:0)
9.kolo KP - Benešov (SO 7.10.2012, 12:15)

Branky :  2x Hon

V tomto utkání jsme silně nespokojený s tím, co předváděli rozhodčí! Hlavní rozhodčí z Vlašimi si asi musel kompenzovat pokutu a trest za naše odhalení hráče na černo v utkání právě s Vlašimí. Naši hráči předváděli agresivní fotbal, který snesl všechna měřítka. První poločas gól nenabídl. Za to ve druhém se vlnila síť hned čtyřikrát. Nejprve jsme se dostali do vedení 1:0 neuvěřitelnou střelou Hona. Poté však domácí jednoduše otočili stav dvěma góly v rozmezí pár minut 1:2. Nám se však povedlo srovnat opět gólem Patrika Hona 2:2. Hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Sestava: Škrna– Hackl, Novotný, Ryšlavý, Novák (41´Špatz) – Zhukovskyy - Krejčí (45´Šmejkal), Frýzek (45´Strapko), Buzek, Starý (65´Saňa) – Hon

trenéři : Kaňka, Langmajer