*KP 2012-13*

FK Neratovice-Byškovice - ČLU Beroun     3:3 (2:1)
5.kolo KP - Neratovice (SO 8.9.2012,12:30)

Branky :  2 Buzek, Starý

Tento zápas rozhodla naše nemohoucnost vstřelit jednoduché branky z mnoha šancí, které jsme měli. První poločas jsme měli šest tutových šancí, ze kterých se nám povedlo pouze dvakrát skórovat. Obě branky zařídil náš kapitán Buzek. Soupeři se však povedlo šťastně skórovat. Náš gólman Zunt nejdříve nádherně vyrazil střelu. Na dorážku byl však již krátký a srazil si tak balón do vlastní branky. To však nemění nic na tom, že si první poločas počítal víc než suverénně. Ve druhém poločase se nám povedlo navýšit náskok na 3:1. Trefil se Starý. To bylo však z naší produktivity v tomto zápase vše. Do konce zápasu se trefoval pouze Beroun. Naše obrana mu totiž nabízela vyložené šance. Tomu se proto povedlo srovnat na konečný stav 3:3.

Musíme zapracovat na proměňování šancí a také na lepší práci obranné čtyřky.

Sestava: Zunt (41´Škrna) – Hackl (60´Šmejkal), Novotný, Zhukovskyy (55´Strapko), Špatz – Krejčí, Frýzek (41´Ryšlavý), Buzek, Starý – Hon (41´Novák), Imre

trenéři : Kaňka, Langmajer