*KP 2012-2013*

Mnichovohradišťský SK - FK Neratovice-Byškovice    3:5 (2:3)
2.kolo KP - Mnichovo Hradiště (Ne 12.8.2012, 12:30)

Branky : : 3x Buzek, Starý, Novák

Pro vydřené vítězství jsme si zajeli do Mnichova Hradiště. Tento zápas byl ovlivněn obrovským teplem, které prověřilo naši fyzickou připravenost a vůli po vítězství. Do utkání jsme vlétli přímo raketově. Neuběhla ani minuta a na místní světelné tabuli svítil stav 0:1. Trefil se hlavou Michal Buzek. Domácí se však rychle vzpamatovali a jen díky našim lajdáckým chybám se jim zanedlouho povedlo dokonce otočit stav na 2:1. Toto by se nám rozhodně nemělo v dalších zápasech stávat. Srovnat se nám povedlo ve 33. minutě, kdy se trefil Venca Starý. Ten pak o minutu později připravil krásný centr pro Michala Buzka, který se opět nemýlil a otočil stav v náš prospěch na 2:3. Ve druhém poločase jsme chtěli držet balón a pohybem po celé ploše přehrát unavené domácí hráče. Opět však přišel skrat v podání našeho stopera, který dělal kličku domácímu útočníkovi. Ten důrazem získal balón a mohl skórovat. Dobrým zákrokem však tuto střelu vytáhl náš gólman David Zunt. Ovšem zbytek našeho týmu pouze fandil a na dorážku domácího hráče byl už krátký, a tak bylo vyrovnáno na 3:3. Po celý druhý poločas jsme byli lepším týmem. Vítězná branka však stále nepřicházela. Domácí hráče stále chytali křeče. Hra proto byla rozkouskovaná a nedovolila nám dostat se do stálého tlaku. Rozuzlení přišlo až v samotném závěru. V 80. minutě se do balónu opřel Honza Novák a bylo jasné, že tři body si odvezeme právě my. Kluci však zodpovědně nepřestali hrát a odměnou jim byl ještě jeden gól v nastaveném čase. Svůj hattrick v zápase završil náš kapitán Michal Buzek.

Hráčům patří dík za to, že vydrželi se silami po celý zápas a dokázali ho dovést do vítězného konce. K optimální formě nám však ještě zbývá dlouhá cesta.

Sestava: Škrna (Zunt  41´)-Šmejkal, Novotný, Ryšlavý, Špatz – Saňa – Krejčí (Wallesh 68´), Buzek, Růžička (Novák 41´), Starý – Hon

trenéři : Kaňka, Langmajer